skip to Main Content

Firmamız 1978 yılında kurucumuz Mahmut SARUHAN tarafından torna atölyesi olarak kurulmuştur. Şehrimizde iplik ve dokuma sektörünün gelişmesiyle birlikte bu sektörlerde yedek parça ve dişli imalatına ağırlık veren firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek CNC tezgah yatırımlarını yapmış sektmründe lider konumda olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini artırarak sürdürülmesini sağlar.

Sektöre yönelik teknolojik gelişmeleri takip eder, müşteriler ile güvene dayalı işbirliği içinde olmayı, birlikte gelişmek ve büyümek için faaliyet gösteren MADİSAN, kaliteli ürün üretimi ve artışını ön planda tutacak şekilde sektöründe öncü bir şirket olmak için çalışmaktadır.

Misyon

Takım arkadaşlarımızla birklikte, müşteri beklentilerini karşılayabilmek için yüksek kaliteli üretim teknolojileri ile üretilmiş ürünleri müşterilerine sunan, güvenilir bir tedarikçi olmak için çalışıyoruz.